Výherní automat House of Doom

House of Doom se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou upíři. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. 10 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 200 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 10 Free spinů. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte až 20 x vsazenou sumu.

Online Výherní Automat House of Doom a jeho údaje

House of Doom
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,11%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu House of Doom

Zkuste si automat House of Doom

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu House of Doom

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 10 výherních možností. Klasický výherní automat House of Doom nabízí sázku až 200 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Dostat se k překvapivé výhře na automatu House of Doom můžete také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Online Slot House of Doom, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Co my říkáme na výherní automat House of Doom

Výherní automat House of Doom

Otestovat online automat House of Doom. Tento automat má v nabídce casino Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1