Výherní automat Mystery Joker

Online slot Mystery Joker se funkčností řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Tento automat má v nabídce online casino Tipsport. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Jaké jsou parametry online výherního automatu Mystery Joker

Mystery Joker
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 451500
Výhernost: 96,98%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Mystery Joker

Výherní Automat Mystery Joker k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání výherního automatu Mystery Joker

Až 5 výherních možností nabízí výherní automat Mystery Joker na třech válcích a třech herních řadách. Na old school online automatu Mystery Joker můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. K velmi vysoké výhře se na automatu Mystery Joker můžete dopracovat také díky symbolu a Scatter.

Play’n GO je výrobcem tohoto online výherního automatu

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde je možné si zahrát slot Mystery Joker


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Mystery Joker

Výherní automat Mystery Joker

Výherní Automat Mystery Joker k otestování. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.8