Výherní automat Ninja Fruits

Klasické online sloty reprezentuje výherní slot Ninja Fruits, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 15 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Štěstí vám může přinést symbol Bonus. Pokud se v herním poli objeví alespoň 3 krát, přinese vám výhru ve výši až 150 násobku vaší vsazené částky. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 5-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 1x volné zatočení.

Souhrn parametrů online výherního automatu Ninja Fruits

Ninja Fruits
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 15
Maximální výhra: 340880
Výhernost: 96,65%

Prohlédněte si online slot Ninja Fruits

Online Slot Ninja Fruits k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Ninja Fruits

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 15 výherních možností. Na klasickém online slotu Ninja Fruits můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 15 Kč na jedno otočení. Z vysoké výhry se na automatu Ninja Fruits můžete radovat také díky symbolům Bonus, Wild a Scatter.

Výrobcem je společnost Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Ninja Fruits


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnocení online slotu Ninja Fruits

Výherní automat Ninja Fruits

Vyzkoušejte si automat Ninja Fruits. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1