Výherní automat Reactoonz

Reactoonz se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Vaše výhra se může ještě navýšit a to díky otočení zdarma, které následuje po každé výhře. Automat Reactoonz má sedm hracích řad a sedm válců na kterých je mnoho shlukových výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč.

Reactoonz – informace o online slotu

Reactoonz
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 7
Počet herních řad:7
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:457030 Kč
Výhernost:96,51%

Koukněte se na online automat Reactoonz

Zkuste si zahrát na online výherním automatu Reactoonz

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online automat Reactoonz?

Jako každý moderní online výherní automat i Reactoonz umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 0,2 Kč a 100 Kč. Nečekanou výhru může na automatu Reactoonz umožnit také symbol Wild. Sedm hracích řad na sedmi válcích nabídne až mnoho shlukových výherních možností.

Tento online automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Reactoonz


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak my hodnotíme automat Reactoonz

Výherní automat Reactoonz

Moderní online výherní automat Reactoonz jehož hlavním motivem jsou pohádky. Výherních možností na online automatu Reactoonz je celkem mnoho shlukových a to na sedmi válcích a sedmi herních řadách.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.7