Výherní automat Wild Falls

Klasické výherní automaty reprezentuje automat Wild Falls, který vás pobaví v tématu se symboly westernu. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Výherní Automat Wild Falls má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 50 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol Truhla, který nahrazuje všechny symboly. Symbol Truhla 3x v hracím poli znamená 125-mi násobek výše vaší sázky.

Online Automat Wild Falls a jeho parametry

Wild Falls
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 0,2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,50%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Wild Falls

Online Slot Wild Falls na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Wild Falls?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Wild Falls umožní nastavit rozpětí sázky 0,2 až 50 Kč na otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Wild Falls přinést také symboly Wild a Scatter.

Tento výherní automat je produktem společnosti Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Wild Falls


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se nám líbil slot Wild Falls

Výherní automat Wild Falls

Online Automat Wild Falls k otestování. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2