Výherní automat Wild Melon

Old School online výherní automat Wild Melon jehož hlavním motivem jsou ovoce. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport. Automat Wild Melon nabídne tři válce a na nich jedna řadu které dohromady poskytnou až 1 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,5 Kč a maximálně až 150 Kč.

Informace o online automatu Wild Melon

Wild Melon
Výrobce: Play’n GO
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 3
Počet herních řad: 1
Minimální sázka: 0,5
Maximální sázka: 150
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 91,78% – 93,72%

Online Automat Wild Melon – prohlédněte si jej

Wild Melon online automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Wild Melon

Tři válce v kombinaci s jedním řadami poskytnou až 1 výherní možnosti. Wild Melon, což je old school online výherní automat s možností sázky až do výše 150 Kč a samozřejmě i auto-spinem.

Vývoj tohoto online výherního automatu byl proveden společností Play’n GO

Společnost Play’n GO vznikla ve Švédsku v roce 1997. Nejdříve společnost působila jako subdodavatel pro ostatní softwarové vývojáře a až v roce 2003 začala vytvářet vlastní hry, které jsou v dnešní době rozšířené po celém světě a jsou dostupné ve 30 jazycích.

Nejlepší hry od Play’n GO

Play’n GO v České republice

Hrací automaty společnosti Play’n GO můžete zkusit v online casinu Tipsport Vegas nebo Chance a to za reálné peníze nebo zdarma bez registrace.

Kde si můžete zatočit na online automatu Wild Melon


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Náš názor na online automat Wild Melon

Výherní automat Wild Melon

Online Automat Wild Melon na zkoušku. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
3.7