Herní automat Dancing Dragon Spring Festival

Dancing Dragon Spring Festival se vzhledem řadí mezi klasické výherní automaty, jeho hlavním tématem je Čína. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně SynotTip. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Dancing Dragon Spring Festival. Za sázku v rozpětí od 3 až do 800 Kč nabídne až 30 výherních linií. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Souhrn informací o online slotu Dancing Dragon Spring Festival

Dancing Dragon Spring Festival
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 3
Maximální sázka: 800
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,79%

Výherní Automat Dancing Dragon Spring Festival – prohlédněte si jej

Otestujte si online výherní automat Dancing Dragon Spring Festival

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Dancing Dragon Spring Festival

Dancing Dragon Spring Festival slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 30 výherních možností. Jako každý klasický výherní automat i Dancing Dragon Spring Festival umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 3 Kč a 800 Kč. K velmi vysoké výhře se na automatu Dancing Dragon Spring Festival můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Providerem tohoto online výherního automatu je firma Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

U jaké online sázkové kanceláře je možné si zahrát Dancing Dragon Spring Festival


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hodnocení online slotu Dancing Dragon Spring Festival

Herní automat Dancing Dragon Spring Festival

Dancing Dragon Spring Festival online výherní automat na zkoušku. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1