Výherní automat Lucky Pirates

Moderní online slot Lucky Pirates jehož hlavním motivem jsou ovoce. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. 9 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 900 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit tři symboly Scatter, získáváte 8 otočení zdarma.

Výherní Automat Lucky Pirates a jeho údaje

Lucky Pirates
Výrobce: Playson
Najdete v casinech: SynotTip
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 1
Maximální sázka: 900
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 95,79%

Galerie online automatu Lucky Pirates

Vyzkoušejte si automat Lucky Pirates

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní online slotu Lucky Pirates

Výherních možností na online automatu Lucky Pirates je celkem 9 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Lucky Pirates, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 900 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu Lucky Pirates můžete radovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Playson

Společnost založená v roce 2011 na Maltě, její hry si mohou hráči vyzkoušet v několika evropských zemích např. ve Španělsku, Polsku či Itálii nebo v online casinech zdarma bez registrace nebo za reálné peníze.

Nejzajímavější hry od výrobce her Playson

  • Book of Gold: Double Chance
  • Legend of Cleopatra

Playson v České republice

V České republice jsou nabízeny sázkovou kanceláří Synottip, která v roce 2017 získal platnou licenci od Ministerstva financí.

Kde si můžete zahrát online automat Lucky Pirates


Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Online Slot Lucky Pirates a naše hodnocení

Výherní automat Lucky Pirates

Otestujte si online automat Lucky Pirates. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Synotu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2