Herní automat Alchymedes

Alchymedes je online slot se symboly alchymie, jde tématem o moderní online výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport a v casinu Chance. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne automat Alchymedes. Za sázku v rozpětí od 7,5 až do 52,5 Kč nabídne až 30 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Údaje online automatu Alchymedes

Alchymedes
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 7,5
Maximální sázka: 52,5
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,1%

Koukněte se na online automat Alchymedes

Zkuste si zahrát na online slotu Alchymedes

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Alchymedes

Na online slotu Alchymedes je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 30 výherních kombinací. Samozřejmě na výherním automatu Alchymedes můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 7,5 až 52,5 Kč na jednu otáčku. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Výherní Automat Alchymedes pochází z dílny firmy Yggdrasil Gaming

Online Slot Alchymedes, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se nám líbil slot Alchymedes

Herní automat Alchymedes

Otestujte si výherní automat Alchymedes. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu nebo v online casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1