Herní automat Double Dragons

Double Dragons se vzhledem řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním tématem je fantasy. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. 25 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 6 až do 625 Kč. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Informace o online slotu Double Dragons

Double Dragons
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 625
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Prohlédněte si online slot Double Dragons

Zkuste si zahrát na výherním automatu Double Dragons

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Double Dragons

Až 25 výherních možností nabízí online slot Double Dragons na pěti válcích a třech herních řadách. Double Dragons je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 625 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Double Dragons také díky symbolu Wild.

Tento online slot byl vytvořen společností Yggdrasil Gaming

Kde si zahrát automat Double Dragons


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Double Dragons

Herní automat Double Dragons

Otestujte si online výherní automat Double Dragons. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2