Herní automat Gem Rocks

Online Automat Gem Rocks se řadí mezi klasické výherní automaty s diamantovými symboly. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. 4096 výherních linií na šesti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 50 Kč. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem.

Parametry výherního automatu Gem Rocks

Gem Rocks
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 50
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Výherní Automat Gem Rocks – prohlédněte si jej

Online Výherní Automat Gem Rocks k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Gem Rocks?

Čtyři hrací řady v kombinaci se šesti válci na online výherním automatu Gem Rocks poskytnou až 4096 výherních variant. Klasický online slot Gem Rocks nabízí sázku až 50 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení.

Výrobcem je společnost Yggdrasil Gaming

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Gem Rocks


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Známkujeme online výherní automat Gem Rocks

Herní automat Gem Rocks

Gem Rocks online výherní automat k vyzkoušení. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1