Herní automat Orient Express

Online Automat Orient Express se symboly světa se řadí mezi moderní online sloty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Hrací automat Orient Express nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 20 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 400 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Free Spins, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 7 volných zatočení zdarma.

Parametry online automatu Orient Express

Orient Express
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 400
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,20%

Koukněte se jak vypadá výherní automat Orient Express

Zkuste si automat Orient Express

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online automatu Orient Express

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Orient Express je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 400 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu Orient Express můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Tento online automat je produktem společnosti Yggdrasil Gaming

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Orient Express


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše známka pro online slot Orient Express

Herní automat Orient Express

Online Automat Orient Express k otestování. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3