Hrací automat Baron Samedi

Moderní online automat Baron Samedi jehož hlavním motivem jsou fantasy. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance. 25 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 437,5 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 7-ti volnými zatočeními zdarma.

Souhrn informací o online automatu Baron Samedi

Baron Samedi
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 437,5
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,01%

Obrázky ze hry z online výherního automatu Baron Samedi

Zkuste si zahrát na online automatu Baron Samedi

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní online automatu Baron Samedi

Výherních možností na online automatu Baron Samedi je celkem 25 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Baron Samedi je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 437,5 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Baron Samedi také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Online Slot Baron Samedi vytvořila společnost Yggdrasil Gaming

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Baron Samedi


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hodnotíme výherní automat Baron Samedi

Hrací automat Baron Samedi

Zkuste si zahrát na online automatu Baron Samedi. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport a v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2