Hrací online slot Nikola Tesla’s Incredible Machine

Nikola Tesla’s Incredible Machine se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem je fantasy. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport a v online casinu Chance. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 25 výherních linií. Minimální sázka je 6,25 Kč a maximum je 31,25 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 8 otoček zdarma.

Online Výherní Automat Nikola Tesla’s Incredible Machine a jeho parametry

Nikola Tesla’s Incredible Machine
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6,25
Maximální sázka: 31,25
Maximální výhra: 427920
Výhernost: 96,2%

Koukněte se jak vypadá online automat Nikola Tesla’s Incredible Machine

Otestujte si online výherní automat Nikola Tesla’s Incredible Machine

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní výherního automatu Nikola Tesla’s Incredible Machine

Až 25 výherních možností nabízí online slot Nikola Tesla’s Incredible Machine na pěti válcích a třech herních řadách. Nikola Tesla’s Incredible Machine, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 31,25 Kč a samozřejmě i auto-spinem. K velmi vysoké výhře se na automatu Nikola Tesla’s Incredible Machine můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Yggdrasil Gaming

U jaké sázkové kanceláře je možné si zahrát Nikola Tesla’s Incredible Machine


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše známka pro online slot Nikola Tesla’s Incredible Machine

Hrací online slot Nikola Tesla’s Incredible Machine

Otestovat online automat Nikola Tesla’s Incredible Machine. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v online herně Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2