Hrací online slot Vikings go Wild

Online výherní automat Vikings go Wild s vikingskými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 25 výherních linií. Minimální sázka je 6 Kč a maximum je 200 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 8 volných zatočení zdarma.

Souhrn informací o online slotu Vikings go Wild

Vikings go Wild
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 200
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,30%

Galerie online slotu Vikings go Wild

Online Automat Vikings go Wild k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje slot Vikings go Wild?

25 výherních linií na pěti válcích a čtyřech herních řadách, to je to co nabízí výherní automat Vikings go Wild. Vikings go Wild, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Z vysoké výhry se na automatu Vikings go Wild můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Yggdrasil Gaming je výrobcem tohoto výherního automatu

Vikings go Wild online slot, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Naše hodnocení automatu Vikings go Wild

Hrací online slot Vikings go Wild

Vikings go Wild online slot na zkoušku. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2