Online automat 9k Yeti

Moderní výherní automaty reprezentuje výherní automat 9k Yeti, který vás pobaví v tématu se zimními symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v online herně Chance. Tento slot se šesti válci a čtyřmi hracími řadami nabídne 4096 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 37,5 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Sledujte symbol Free Spins objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 8 zatočení zdarma.

Online Slot 9k Yeti a jeho údaje

9k Yeti
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 6
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 37,5
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97%

Koukněte se jak vypadá online automat 9k Yeti

Vyzkoušejte si automat 9k Yeti

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online výherního automatu 9k Yeti

Až 4096 výherních možností nabízí online slot 9k Yeti na šesti válcích a čtyřech herních řadách. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu 9k Yeti umožní využít rozpětí sázek od 2,5 až do 37,5 Kč na otočku. Z vysoké výhry se na automatu 9k Yeti můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Online Slot 9k Yeti vytvořila společnost Yggdrasil Gaming

9k Yeti online výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše hodnocení automatu 9k Yeti

Online automat 9k Yeti

Vyzkoušejte si automat 9k Yeti. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu nebo v online herně Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2