Online automat Seasons

Hlavním motivem výherního automatu Seasons je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Seasons. Za sázku v rozpětí od 5 až do 350 Kč nabídne až 20 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Sledujte symbol Free Spins objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 7 zatočení zdarma.

Seasons – souhrn údajů o online automatu

Seasons
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 5
Maximální sázka: 350
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Screeny z online výherního automatu Seasons

Seasons online slot na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Seasons?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Seasons. Na moderním online výherním automatu Seasons si můžete spustit auto-spin a vsadit od 5 Kč až do 350 Kč na jednu otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Seasons přinést také symboly Wild a Free-Spin.

Vývoj tohoto online slotu byl proveden společností Yggdrasil Gaming

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Seasons


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Automat Seasons a naše hodnocení

Online automat Seasons

Seasons online výherní automat k vyzkoušení. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1