Online automat Time Travel Tigers

Výherní automat Time Travel Tigers se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou pohádky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport a v online casinu Chance. 25 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1,25 až do 125 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 6 Free spinů.

Souhrn informací o výherním automatu Time Travel Tigers

Time Travel Tigers
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 1,25
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,3%

Výherní Automat Time Travel Tigers – podívejte se na něj

Zkuste si zahrát na online automatu Time Travel Tigers

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Time Travel Tigers?

Výherních možností na online automatu Time Travel Tigers je celkem 25 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Time Travel Tigers umožní nastavit rozpětí sázky 1,25 až 125 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Time Travel Tigers také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Vývoj tohoto online automatu byl proveden společností Yggdrasil Gaming

Kde, u které online sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Time Travel Tigers


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Co my říkáme na online automat Time Travel Tigers

Online automat Time Travel Tigers

Zkuste si automat Time Travel Tigers. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport a v online casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2