Online hrací automat Lucha Maniacs

Lucha Maniacs je online automat s symboly fantasy, jde tématem o klasický online slot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 7 free-spinů.

Online Automat Lucha Maniacs a jeho údaje

Lucha Maniacs
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Podívejte se na online slot Lucha Maniacs

Otestujte si výherní automat Lucha Maniacs

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Lucha Maniacs?

Na výherním automatu Lucha Maniacs je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Klasický online slot Lucha Maniacs nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Lucha Maniacs přinést také symboly Bonus a Wild.

Tvůrcem tohoto online slotu je společnost Yggdrasil Gaming

U Které Online Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Lucha Maniacs


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Výherní Automat Lucha Maniacs a naše hodnocení

Online hrací automat Lucha Maniacs

Zkuste si automat Lucha Maniacs. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu nebo v online casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0