Online hrací automat Royal Family

Online Slot s pohádkovými symboly, to je moderní online automat Royal Family. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu a online sázková kancelář Chance. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2,5 Kč a maximum je 125 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 8 Free spinů.

Royal Family – informace o online výherním automatu

Royal Family
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 125
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,1%

Koukněte se na online výherní automat Royal Family

Vyzkoušejte si automat Royal Family

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak se hraje automat Royal Family?

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 25 výherních možností. Jako každý moderní výherní automat i Royal Family umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 2,5 Kč a 125 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Royal Family můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Yggdrasil Gaming je výrobcem tohoto online automatu

Kde si zahrát automat Royal Family


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak se nám líbil slot Royal Family

Online hrací automat Royal Family

Otestovat online automat Royal Family. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu nebo v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.0