Online hrací automat Tut’s Twister

Online Automat se symboly Egypta, to je moderní online automat Tut’s Twister. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu nebo v casinu Chance. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Tut’s Twister. Za sázku v rozpětí od 2,5 až do 625 Kč nabídne až 25 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Parametry online automatu Tut’s Twister

Tut’s Twister
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 625
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,1%

Obrázky ze hry z výherního automatu Tut’s Twister

Otestovat online automat Tut’s Twister

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online slotu Tut’s Twister

Na online slotu Tut’s Twister je pět válců a čtyři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online slotu Tut’s Twister umožní nastavit rozpětí sázky 2,5 až 625 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Tut’s Twister také díky symbolu Wild.

Online Slot Tut’s Twister vytvořila společnost Yggdrasil Gaming

Kde si můžete zahrát online automat Tut’s Twister


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak my hodnotíme automat Tut’s Twister

Online hrací automat Tut’s Twister

Online Výherní Automat Tut’s Twister k otestování. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu nebo v online casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2