Online slot Vikings go to Hell

Vikings go to Hell je online automat s vikingskými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 25 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zachycením 3 symbolů Free Spins se spustí 7 Free spinů.

Jaké jsou parametry online automatu Vikings go to Hell

Vikings go to Hell
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2
Maximální sázka: 100
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Koukněte se na online automat Vikings go to Hell

Zkuste si zahrát na online automatu Vikings go to Hell

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hra a ovládání online slotu Vikings go to Hell

Výherních možností na online výherním automatu Vikings go to Hell je celkem 25 a to na pěti válcích a čtyřech herních řadách. Vikings go to Hell je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Free-Spin.

Tento online výherní automat je produktem společnosti Yggdrasil Gaming

Vikings go to Hell online slot, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Online Slot Vikings go to Hell a naše hodnocení

Online slot Vikings go to Hell

Vikings go to Hell online automat k vyzkoušení. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1