Online výherní automat Fruitoids

Fruitoids je online výherní automat s ovocnými symboly, jde tématem o moderní online výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu nebo v online herně Chance. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 25 výherních linií. Minimální sázka je 6,25 Kč a maximum je 187,5 Kč. Výši výhry můžete ještě navýšit a to otočkou zdarma, která přichází po každé výhře.

Fruitoids – informace o online automatu

Fruitoids
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6,25
Maximální sázka: 187,5
Maximální výhra: 468750
Výhernost: 96,7%

Prohlédněte si výherní automat Fruitoids

Vyzkoušet si slot Fruitoids

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na automatu Fruitoids

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 25 výherních variant. Fruitoids, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 187,5 Kč a samozřejmě i auto-spinem.

Tento výherní automat byl vytvořen společností Yggdrasil Gaming

Fruitoids výherní automat, kde si zahrát


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Naše známka pro online výherní automat Fruitoids

Online výherní automat Fruitoids

Zkuste si zahrát na online slotu Fruitoids. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.3