Online výherní automat Legend of the Golden Monkey

Online slot Legend of the Golden Monkey se symboly alchymie se řadí mezi klasický výherní automaty. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí nespočet výherních linií. Minimální sázka je 6 Kč a maximum je 450 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 6 Free spinů.

Informace o výherním automatu Legend of the Golden Monkey

Legend of the Golden Monkey
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 6
Maximální sázka: 450
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,10%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Legend of the Golden Monkey

Legend of the Golden Monkey výherní automat k vyzkoušení

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání a hra na slotu Legend of the Golden Monkey

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až nespočet výherních variant. Na klasickém online výherním automatu Legend of the Golden Monkey můžete spustit auto-spin a vsadit od 6 Kč až do výše 450 Kč na jedno otočení. Zábava při hraní online automatu Legend of the Golden Monkey je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Free-Spin.

Pod tvorbou tohoto online automatu se podepsala firma Yggdrasil Gaming

Kde si můžete zatočit na online slotu Legend of the Golden Monkey


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hodnotíme výherní automat Legend of the Golden Monkey

Online výherní automat Legend of the Golden Monkey

Legend of the Golden Monkey výherní automat na zkoušku. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2