Online výherní automat The One Armed Bandit

Moderní online automaty reprezentuje výherní slot The One Armed Bandit, který vás pobaví v tématu se symboly westernu. Tento online slot na vás čeká v online casinu Tipsport a v online casinu Chance. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 25 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 4 symboly Scatter4 Free spiny.

The One Armed Bandit – souhrn údajů o online slotu

The One Armed Bandit
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 25
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,3%

Obrázky ze hry z online výherního automatu The One Armed Bandit

Online Slot The One Armed Bandit na zkoušku

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Hraní online výherního automatu The One Armed Bandit

The One Armed Bandit slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Moderní online slot The One Armed Bandit nabízí sázku až 25 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Nečekanou výhru mohou na automatu The One Armed Bandit umožnit také symboly Wild a Scatter.

Tento online výherní automat byl vytvořen společností Yggdrasil Gaming

Kde si zahrát na online slotu The One Armed Bandit


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak my hodnotíme automat The One Armed Bandit

Online výherní automat The One Armed Bandit

Zkuste si zahrát na online výherním automatu The One Armed Bandit. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v online herně Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2