Výherní automat Nitro Circus

Hlavním motivem online Automatu Nitro Circus je sport, jde o moderní výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu Chance. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 25 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 625 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Online Slot Nitro Circus a jeho údaje

Nitro Circus
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 4
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 625
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 97,02%

Koukněte se jak vypadá online automat Nitro Circus

Výherní Automat Nitro Circus k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online automatu Nitro Circus

Čtyři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 25 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Nitro Circus umožní nastavit rozpětí sázky 2,5 až 625 Kč na otočku. Hraní na online slotu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Tento výherní automat je produktem společnosti Yggdrasil Gaming

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Nitro Circus


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Jak my hodnotíme automat Nitro Circus

Výherní automat Nitro Circus

Nitro Circus online výherní automat na zkoušku. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu nebo v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.9