Výherní automat Sahara Nights

Online Automat Sahara Nights se symboly Egypta se řadí mezi moderní online výherní automaty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Tipsportu nebo v online herně Chance. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 500 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Sledujte symbol Free Spins objeví-li se v herním poli alespoň 3x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 8 zatočení zdarma.

Sahara Nights – souhrn údajů o online automatu

Sahara Nights
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 500
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,23%

Výherní Automat Sahara Nights – prohlédněte si jej

Online Slot Sahara Nights k otestování

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Ovládání online automatu Sahara Nights

Až 20 výherních možností nabízí výherní automat Sahara Nights na pěti válcích a třech herních řadách. Sahara Nights je moderním online slotem s možností sázky až do výše 500 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Zábava při hraní výhernímho automatu Sahara Nights je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Free-Spin.

Pod tvorbou tohoto výherního automatu se podepsala firma Yggdrasil Gaming

Kde si můžete zatočit na online slotu Sahara Nights


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Výherní Automat Sahara Nights a naše hodnocení

Výherní automat Sahara Nights

Sahara Nights online výherní automat na zkoušku. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport a v casinu Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.1