Výherní automat Temple Stack Splitz

Online výherní automat Temple Stack Splitz s antickými symboly se řadí mezi moderní online automaty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu nebo v casinu Chance. 243 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 20 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 9-ti volnými zatočeními zdarma.

Online Výherní Automat Temple Stack Splitz a jeho parametry

Temple Stack Splitz
Výrobce: Yggdrasil Gaming
Najdete v casinech: Tipsport, Chance
Počet válců: 5
Počet herních řad: 3
Minimální sázka: 2,5
Maximální sázka: 20
Maximální výhra: 500000
Výhernost: 96,1%

Několik obrázků ze hry online výherního automatu Temple Stack Splitz

Zkuste si zahrát na online automatu Temple Stack Splitz

Zahrajte si tento automat zdarma bez registrace, nebo nutnosti vkládat peníze. Zjistíte tak zadarmo, jestli Vás automat zaujme a jestli stojí za to si jej zahrát i za reálné peníze.

Příjemnou zábavu Vám přejí Automaty Hry Zdarma
? Spustit hru

Jak na online slot Temple Stack Splitz?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 243 výherních variant. Temple Stack Splitz, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 20 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Nečekanou výhru mohou na automatu Temple Stack Splitz umožnit také symboly Wild a Free-Spin.

Providerem tohoto výherního automatu je firma Yggdrasil Gaming

U Které Sázkové Kanceláře si zahrát na slotu Temple Stack Splitz


Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!


Chance Vegas

Sázková kancelář Chance spustila sice své online casino později, ale počtem her už se nyní rovná ostatním internetovým casinům. Zahrajte si tam i tu, o které píšeme v recenzi.

Do online casina Chance je internetová registrace. Do kasina nabízí aktuálně až neuvěřitelný bonus 5000 Kč. Po registraci v záložce Vegas vyberete hry, které vás zaujaly.

Registrovat se a získat bonus 5.000 Kč

Hodnocení online slotu Temple Stack Splitz

Výherní automat Temple Stack Splitz

Temple Stack Splitz výherní automat k vyzkoušení. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Tipsportu nebo v online herně Chance.

Application Category: Game

Editor's Rating:
4.2